• تلفن: 011-35332881
  • ایمیل: Hourdis.co@gmail.com
  • ساعات کاری: 09:00-17:00

لیست خدمات

استودیو معماری هوردیس با عنـایت ایـزد منـان، تلاش روز افـزون و با بهـره مندی از تیـم خـلاق، متخصص و با تجـربه مفتخر است تا خدمات تخصصی به شـرح ذیـل را به مشتریان ارائه نماید:

طراحی فضاهای خارجی

طراحی فضاهای خارجی

طراحی دو بعدی و سه بعدی در زمینه ی طراحی نما و محوطه فضای شهری را مجموعه ای از ساختمان ها تشکیل داده اند و هر ساختمان جزئی از یک فضای شهری محسوب می شود و زیبایی هر جزء می تواند روی جذابیت بیشتر فضای عمومی تاثیرگذار باشد.
تلاش گروه هوردیس، بر این امر می باشد تا با ترکیب ایده‌های خلاق و مصالح نوین، سادگی نهفته در درون ایده های خود را به بهترین شکل برای مخاطبان صاحب ذوق شکوفا کنند.

اطلاعات بیشتر
طراحی فضاهای داخلی

طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی واحد های مسکونی و اداری – طراحی داخلی فضاهای تجاری بخش اعظم عمر ما در فضاهای داخلی بناها سپری می شود . از آنجا که طراحی داخلی در ارتباط مستقیم با ویژگی های روحی ـ روانی انسان قرار دارد، لذا کیفیت فضای داخلی، از یک طرف بر نحوه انجام فعالیت ها و از طرفی بر نگرش، احوال و شخصیت ما تاثیر مستقیمی دارد . در نتیجه برای دستیابی به طرحی مطلوب، باید ویژگیهای رفتارهای انسانی در طراحی به دقت مورد توجه قرار گیرد.
بر این اساس، موفقیت هر طرح بستگی به چگونگی ترکیب عناصر و الگوهای سه بعدی فضا دارد که مجموعه ی هوردیس در زمان طراحی این اصول را ملاک عمل خود قرار می دهد و با طراحی و خلق محیط های دلچسب حس هایی به شما می دهد که به دنبال آن هستید ، بدون اینکه خود از آن اگاه باشید!

اطلاعات بیشتر
نظارت بر اجرا

نظارت بر اجرا

یکی از شاخصه های مهم در اجرای ساختمان، نظارت بر اجرا بصورت مستمر و دقیق بر کلیه آیتم های اجرایی می باشد. لذا گروه معماری هوردیس با بکارگیری دانش فنی و تخصصی خود در تمامی مراحل اجرای پروژه همراه شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر
اجرا و بازسازی

اجرا و بازسازی

تمامی طرح های خلق شده ی گروه معماری هوردیس در کشور قابل اجرا بوده و مصالح بکار رفته در طرح ها به راحتی در دسترس می باشند. ما متعهد می شویم که تمامی طرح ها را با دقت و سرعت به سرانجام برسانیم.
لذا آماده ارائه خدمات اجرایی در موارد ذیل هستیم:
1- مدیریت پیمان و بازسازی
2- اجرای نما و محوطه
3- اجرای طرح های داخلی و دکوراسیون داخلی

اطلاعات بیشتر

بازدیدها: 0

rosewoodphotography